Data publikacji: 2024-03-21

Check Point Technologies. Poznaj zaawansowaną ochronę sieciową!

Ochrona podczas korzystania z Internetu jest obecnie priorytetem dla większości użytkowników. Zależy nam nie tylko na podstawowym bezpieczeństwie, lecz również dodatkowych funkcjach. Jest to wyjątkowo ważne w przypadku przedsiębiorców, którzy chcą zagwarantować całemu biznesowi oraz pracownikom możliwie najsilniejszą ochronę.

Urządzenia Check Point

Osoby prowadzące własne biznesy — niezależnie od ich wielkości — poszukują skutecznych rozwiązań, które umożliwią im ochronę sieciową na najwyższym poziomie. Urządzenia zawierające w sobie wiele funkcji są praktycznym i profesjonalnym rozwiązaniem dla firm.

Co może zapewnić nam kompleksową ochronę w sieci i z jakich opcji warto skorzystać? Zapraszamy do lektury!

Urządzenia Check Point równa się kompleksowa informatyczna ochrona

Czym są urządzenia Check Point i w jaki sposób mogą zapewnić ochronę w Internecie? Firma Check Point Technologies specjalizuje się w kompleksowych usługach dla firm dotyczących bezpieczeństwa sieciowego. To globalny lider na rynku informatycznego bezpieczeństwa, stawiający na rozwój oraz wdrażanie innowacyjnych rozwiązań.

Propozycje Check Point Technologies obejmują na przykład technologie anty-malware, które chronią przed instalacją niebezpiecznych oprogramowań, czy tak zwane firewalle. Te drugie to zapory sieciowe monitorujące ruch w sieci. Taka oferta szczególnie powinna zainteresować przedsiębiorców, gdyż dla właścicieli firm ochrona danych w Internecie jest jedną z najbardziej kluczowych kwestii. Warto nadmienić, że w przypadku urządzeń Check Point mamy do czynienia z wykorzystaniem sztucznej inteligencji w celach wykrycia i zablokowania wyjątkowo trudnych ataków.

Czym wyróżniają się poszczególne urządzenia od tego producenta i co mogą zagwarantować użytkownikowi? Przedstawiamy przykładowe produkty, które zapewnią przedsiębiorstwom bezpieczeństwo online.

Urządzenia z serii Check Point Quantum Spark 1500 Pro — idealne dla mniejszych i średnich firm

Produkty z serii Check Point Quantum Spark 1500 Pro security gateway posiadają między innymi firewall, VPN, antywirus czy filtrowanie URL. W ofercie znajduje się też na przykład zabezpieczenie poczty e-mail. Urządzeniami zarządza się intuicyjnie, a ich wymiary są kompaktowe. Nie warto obawiać się również konfiguracji urządzeń - jest ona naprawdę prosta. Te konkretne produkty świetnie sprawdzą się w małych oraz średnich firmach.

Wśród nich możemy wyróżnić na przykład Quantum Spark Check Point 1595 Pro Wi-Fi modem 5G CPAP-SG1595W5G-EU-SNBT-SS-PREM-1Y z ilością użytkowników mobilnego dostępu wynoszącą 200 oraz wydajnością ochrony przed zagrożeniami na poziomie 660 Mbps.

check point

Innym urządzeniem z tej serii jest Quantum Spark Check Point 1530 Wi-Fi CPAP-SG1530W-SNBT- EU. Ilość użytkowników dostępu mobilnego w przypadku tego produktu wynosi 100, a wydajność ochrony przed zagrożeniami: 340 Mbps.

Natomiast Quantum Spark Check Point 1590 Wi-Fi CPAP-SG1590W-SNBT-EU — z serii Check Point Quantum Spark 1500 security gateway — może pochwalić się na przykład maksymalną ilością jednoczesnych połączeń na poziomie 500000.

Postaw na pewne rozwiązania i niezawodne zabezpieczenia

Korzystanie z kompleksowych rozwiązań, które zawierają w sobie antywirus, VPN, a także dodatkowe zróżnicowane opcje, to korzystny wybór dla osób, którym zależy na zaawansowanej ochronie.

Ochrona danych to dla właścicieli firm priorytet, warto przyjrzeć się ofercie Check Point Technologies — wśród wielu propozycji przedsiębiorcy będą mogli wybrać te najlepiej dostosowane do swoich potrzeb.