2,459
Dziś Poniedziałek
2023-05-29

Dowiedz się, na jakie produkty i usługi w powiecie zgorzeleckim ogłaszano najwięcej przetargów z dotacją UE

Aktualizacja: dzisiaj
Zespół OWG-info
Udostępnij artykuł:
MAR_sukces UE_1000x550.jpg

NA DZISIAJ – 2023-05-29 Sprawdź produkty i usługi dotowane przez UE, na które w powiecie zgorzeleckim ogłoszono najwięcej przetargów

Opis
W artykule prezentujemy informacje dotyczące przetargów publikowanych przez beneficjentów korzystających z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Funduszu Spójności w celu realizacji zasady konkurencyjności.
Zasada konkurencyjności łączy obowiązki ogłoszeniodawcy, korzystającego z dofinansowania ze środków unijnych, z uprawnieniami potencjalnych wykonawców. Wynika to z treści art. 43 ustawy o finansach publicznych (Dz.U. 2009 nr 157 poz. 1240). Prawo realizacji zadań finansowanych ze środków publicznych przysługuje ogółowi podmiotów.
Dane w artykule są oparte na systemie klasyfikacji zamawianych towarów oraz usług czyli Wspólnym Słowniku Zamówień CPV (ang. Common Procurement Vocabulary), który obejmuje ok. 9 tys. pozycji.
W naszym serwisie owg.pl zgrupowaliśmy je w 873 kategorie i to właśnie one są podawane w rankingach.
Informacje ogólne
1.Analizę wykonano: 2023-05-29 godz: 6:47:39
2.Ilość wszystkich firm w powiecie zgorzeleckim wynosi: 13565
3.Ilość firm AKTYWNYCH w powiecie zgorzeleckim wynosi: 7186
Pierwsze miejsce
Jeśli przyjrzeć się, które spośród produktów i usług dotowanych przez UE cieszą się obecnie największym powodzeniem w powiecie zgorzeleckim, widać, że obecnie, tj. w okresie 1-29 maj 2023, najwięcej instytucji poszukuje wykonawców z zakresu Usługi edukacyjne. Inwestorzy korzystający ze środków UE opublikowali 2 przetargi z tej dziedziny i jeśli popatrzymy na resztę zestawienia, zauważymy jej bardzo wyraźną przewagę nad pozostałymi.
Drugie miejsce
Na drugiej pozycji znajduje się Specjalne usługi projektowe, na które zamieszczono 1 przetarg.
Trzecie miejsce
Na miejscu trzecim w czołówce możemy znaleźć Usługi komputerowe i podobne. Na dzień dzisiejszy instytucje korzystające ze środków UE opublikowały na nie 1 przetarg.
Produkty i usługi o największej liczbie przetargów z dotacją UE w powiecie zgorzeleckim – maj 2023
Miejsce
Produkty i usługi
Ilość przetargów
${li_top_txt}
1
Usługi edukacyjne
2
2
Specjalne usługi projektowe
1
3
Usługi komputerowe i podobne
1

W REGIONACH Panorama regionu – zobacz, na które produkty i usługi w Twoim otoczeniu publikowano najwięcej przetargów z dotacją UE

Wybierz region:
Trwa pobieranie danych...

HISTORIA Sprawdź, na jakie produkty i usługi w powiecie zgorzeleckim w ubiegłych miesiącach pojawiało się najwięcej przetargów z dotacją UE

Wybierz okres:
Trwa pobieranie danych...

PROGNOZA Dowiedz się, na jakie produkty i usługi w powiecie zgorzeleckim pojawi się najwięcej przetargów z dotacją UE

Wybierz okres:
Trwa pobieranie danych...